Výběr z nabídky poskytovaných masáží:

Speciál

Speciální masáž zad (celá páteř), s technikami východní i západní medicíny.

Masáž stvořená pro dnešní dobu! Vlivem sedavého zaměstnání a nedostatku každodenního pohybu dochází k nepříjemným bolestem v křížové a bederní a krční oblasti a zkracování sedacích a krčních svalů. Intenzivním protlačováním energetických center se strnulá energie dostává opět do pohybu a volně proudí. Velmi důležité je zaměření i na svalové partie.Kombinací speciálních manipulačních technik, akupresurou, energetickou léčbou - Reiki, relaxací, aromaterapií a muzikoterapií, dochází v těle ke komplexní harmonizaci.

Horký exotický rituál

Povzbuzující horká bylinná masáž. Horký balíček bylin otevírá póry, teplo působí do hloubky svalu,uvolňuje napětí a revitalizuje mysl. Příjemné aroma tohoto ošetření vás osvobozuje. Tělo vnímá vůni všemi smysly. Pečlivě vybrané byliny zabalené do lněného plátna jemně masírují váš obličej a tělo. Příjemné teplo, čarovné aroma a speciální péče – to je kouzlo exotického království  Thajska. Střídavě navazuje oživující masáž olejem pro obnovu vitality. Vaše tělo je hlazeno a smysly hýčkány.

Relaxační masáž

Speciální kombinace masážních technik za použití 100% konopného oleje, který má silné regenerační a léčivé účinky, posiluje odolnost pokožky a zpomaluje proces stárnutí kůže.

Konopný olej má své specifické aroma. Konopný olej lze na přání změnit za jiný relaxační, například levandulový olej, atd.

Klasické masáže zad nebo celého těla    

Provádí se celkové, ale i částečné masáže odstraňující únavu, poúrazové, stimulující. Obecným účinkem masáže je dráždění receptorů, podpora metabolizmu, trofiky (funkce nervových vláken regulující výživu a přeměnu látek tkání) a oběhu v tkáních masírované oblasti.Přispívá se ke vstřebávání otoků, výpotků a hematomů, ovlivňuje svalový tonus ve smyslu snížení i zvýšení , může rovněž rozrušovat tkáňové srůsty. Má reflexní účinky, i účinky celkové. Jedná se o příjemnou metodu s výrazným psychoterapeutickým účinkem.

Manuální lymfodrenáž celého těla

Masáž provádí lymfoterapeutka podle přímé výuky celosvětově uznávaného zakladatele lymfodrenáže, Mudr. M.Bechyně, CSc.

Lymfodrenáž je speciální masáž, která má za úkol obnovit a zvýšit  oběh lymfy. Používá se k tomu speciální hmatová technika manuální lymfodrenáže ( více se dozvíte kliknutím na lymfatický systém a masáže).

          

Lymfatická masáž obličeje a hlavy

Speciální technika zaměřená  pro zdravý a mladistvý vzhled pleti, odstranění otoků a váčků pod očima, úlevu od bolesti hlavy a relaxaci. Viz. pojednání o lymfatickém systému a masáži.

Lymfa – zábaly

                 

Jsou skvělé pro své dvojí využití, a to zdravotní a také kosmetické - jako maska. Kůže je po nich hebká, jemná, vyživená,mladě vypadající.

K masáži se používá originální emulse Lympha plus Originál Atok,(svěží lesní i bylinná vůně a vynikající složení,např. jojobový olej vitaminy A,E, provitaminy atd.),  včetně foliového zábalu.

Na rukách i nohou se nachází mnoho reflexních bodů spojených se všemi orgány , funkcemi a částmi těla. Stimulace těchto bodů ovlivňuje nervový systém a příslušné části těla a  v kombinaci s masážní emulsí pomáhá vyloučit tělu škodlivé látky, uvolnit napětí a obnovit přirozený rovnovážný stav. Stimulace reflexních bodů na rukou i nohou vám přinese slastný pocit úlevy a svěžesti a dodá vám energii do dalších pracovních dnů.

Detoxikační masáž

Jedná se o razantnější a rychlejší druh masáže s použitím speciálních hmatů, při které jsou obě ruce v neustálém kontaktu s klientem.

Detoxikační masáž je uvolňující a velmi účinná procedura, která pomáhá tělu zbavit se škodlivých látek. A to prostřednictvím přirozených detoxikačních účinků éterických olejů a také tradiční čínské medicíny, z níž využívá zejména tlak na akupresurní body. Éterické oleje mají schopnost pronikat i do hlouběji uložených tkání a společně s působením maséra, který pracuje s kůží, podkožím a svaly dochází k rozpohybování lymfy a následnému postupnému vyplavování škodlivin přirozenou cestou (potem a močí) z těla.

 

Vibromasáž Tiens – SCEK – stimulátor cirkulace energie a krve (BLOOD CIRKULATIVE MASSAGER)

Máte-li problémy s celulitidou, cítíte se unaveni, jste často nemocní, trpíte na akné, máte metabolické problémy, či bolesti hlavy, vyzkoušejte unikátní přístroj  S C E K !!!!!!!!

 

Stimulátor cirkulace energie a krve

SCEK je určen pro regeneraci organizmu a prevenci různých onemocnění, je nenahraditelný v kosmetických oborech.

Podporuje náš krevní oběh,čímž ovlivňuje i funkci mozku, zlepšuje metabolismus (reguluje funkce vnitřních orgánů), zlepšuje imunitu organismu, odstraňuje deprese, napětí, zmatenost, dává pocit uvolnění, zvýšené energie a psychické pohody.

Je zaměřena podle čínské medicíny na masážní body na nohou (následně na celý organismus) – zázračný způsob masáže pro patologické problémy.

Moderní lidé příliš zaměstnaní svou prací jsou fyzicky nadměrně unavení, stresovaní a snadno podléhají neurastenii, což při nedostatečném pohybu je živnou půdou pro vznik svalových bolestí nebo jiných chorob. Lidské nemoci bývají většinou odvozeny od špatného krevního oběhu, špatných metabolických funkcí, v důsledku toho vzniká vysoká hladina cholesterolu, která blokuje průchodnost cév, ve vyšším věku se přidají svalové problémy, to vše jsou hlavní příčiny mrtvice, srdečního infarktu, artritidy, urologických problémů, jimiž dnešní lidé trpí. Jako účinná řešení problému nedostatečného pohybu přišla do módy různá cvičební zařízení.

Při úvahách o moderních civilizačních chronických chorobách, proti nimž je téměř nemožné se bránit, se sešla skupina lékařů a specialistů, která podle zpracovaných výsledků výzkumů vyvinula Tian Ši, patentovaný výrobek. Tento výrobek využívá všechna reflexní místa na chodidlech našich nohou, využívá vysokofrekvenční spirálové metody k podpoře našeho krevního oběhu, ke zvýšení metabolismu a k podpoře imunity, což je vlastně v souladu s filozofií prevence zdraví a tím k ochraně moderních lidí.Přístroj Tian Ši se od běžných masážních strojů liší a stojí skutečně za to, abyste jej vyzkoušeli!

Doporučuje se stepovat každý den 10 minut na přístroji.

 

Reiki – masáž (kombinace)

                                                         

Reiki je japonské slovo. „Rei“ se nazývá univerzální životní síla, s níž se každý z nás narodil.

„Ki“  označuje naši vlastní životní energii,která je jedním z produktů

„Rei“ a protéká přes vše, co žije.

Nahlédneme-li k různým kulturám zjistíme, že tuto energii znali nejrůznější národy již po tisíciletí po celém světě. Různě ji však nazývali a různě s ní nakládali a nakládají. V Tai Chi je označována jako „Chi“, Hindové používají výraz prána, Rusové bioplazma, v Evropě to bylo tzv. „ódické záření“, později mentální energie dle Kahudovy psychoenergetické laboratoře, Mesmer používal název animální (duševní) energie a křesťané „Spiritus sanktus – Duch Svatý“.

Reiki uvolňuje napětí a doplňuje „spotřebovanou energii zpět“, bez vedlejších účinků. Reiki funguje automaticky jako dýchání. Není je možné předávkovat, neboť automaticky pracuje i zpětná vazba, provádějící nejen regulaci, ale i  naladění vhodných léčebných vibrací. Reiki si během předávání sama dělá cestu do míst, kde je energie v nerovnovážném stavu (místo s větší pravděpodobností onemocnění). V rovnovážném stavu má každý šanci na sebeuzdravení. Reiki působí jako harmonizátor, používá se k pomoci a léčení, ovšem nikdy ne jako náhražka za lékařskou péči nebo medikament.

Reiki není určeno pouze k léčitelství, ale i pro rozvoj osobnosti.