Dobrý den

 

Vážení klienti, jmenuji se Světla Mihulová a pečuji o Vás.

Moje práce je mým koníčkem a životní prioritou je pro mě rodina a práce. Jsem zdravotní sestra s mnohaletou praxí ve zdravotnictví. Znalosti a zkušenosti ze zdravotnictví, dalším trvalým studiem a také z osobního života, jsem přenesla do své současné praxe, ve které poskytuji služby zaměřené na zdraví, vitalitu a krásu člověka. Uvedené znalosti a životní zkušenosti mě vedly k mnoha poznatkům, které ovlivnily nejen mou pracovní činnost, ale také mou životní filosofii. Můj přístup ke zdraví, kráse a vitalitě je holistický. V roce 1926 nazval tento směr spolutvůrce jihoafrický politik a generál J.Ch. Smuts, podle něhož celek není jen pouhý souhrn jednotlivých částí, nýbrž nehmotný a nepoznatelný, někdy až mystický činitel celistvosti; celek lze ovšem rozdělit na části, ale tímto rozložením celkovost zanikne.

Již staří Číňané věděli, že mikrokosmos Člověka a makrokosmos Vesmíru jsou identické. Proto bychom měli svou existenci chápat v koncepci  Člověk – Země – Vesmír a pochopit jednotu mikro- a makrokosmu. Dnes víme, že živá hmota v kosmu a na Zemi existuje jako symbióza různých forem. Člověk je jednou z mnoha forem života a měl by žít v souladu s nimi (rostliny, zvířata, člověk, nerosty, kámen jsou ve vzájemném souladu).

Propojením východní a západní filosofie a medicíny získáme komplexní péči o tělo i duši.

Zevní krása člověka je odrazem jeho vnitřního stavu, energie a v neposlední řadě i životního postoje a odpovědnosti k sobě samému. Protože jak se náš život bude vyvíjet, jak budeme se sebou samými spokojeni i jak nás bude vnímat naše okolí, máme ve svých rukou.

A pokud sníme o tom, jak by náš život a mi samotní jsme měli vypadat, ano sněme, ale nečekejme na jiný lepší svět a tvořme podmínky pro tento svět a život již nyní takové, abychom zde mohli žít ve zdraví, štěstí , lásce, harmonii a tedy i kráse.

Všechno na světě má svůj skrytý význam a život je vzácný dar, ke kterému bychom měli přistupovat s úctou.

Víme-li, že naše chování, skutky, ba ani naše tělo a tvář nesplňují naše očekávání, změňme to!!!!!!!

Ocituji zde slova Hippokratova:

 

                  Nejsi-li přípraven změnit svůj život, nemůže Ti být pomoženo!“

 

V předešlých větách jsem se zmínila o energii, kráse, vitalitě, zdraví i lásce. Co všechno tato slova v sobě obsahují? Dozvíte se kliknutím v jednotlivých sekcích.

Celistvost, tedy holistický přístup k člověku a jeho zdraví, vitalitě a kráse jsem ve své praxi soustředila do těchto služeb: (podrobné informace získáte kliknutím na jednotlivé služby).

Jsem Mistryně Reiki a s energií pracuji více jak čtrnáct let. Přítomnost této energie můžete vnímat u všech uvedených služeb.

 

 

                                            Čínská medicína – diagnostika a léčba (elektoakupunktura  

                                                                             přístrojem Tiens), včetně výživového  

                                                                             poradenství

                                            Vodoléčba – floating tank

                                            Masáže

                                            Kosmetika

                                            Poradenství – doplňková výživa, vitamíny, minerály, stopové  

                                                                     prvky

                                            Zelené potraviny – zelený ječmen Green Magma (sušená šťáva z listů mladého ječmene)

                                                                           - zelená řasa Cryptomonada- chlorella  

                                                                             Sorokiniana (zv. Modrá)

                                                                             a další

 

 

Vhodným výběrem uvedených služeb, tedy komplexní péčí v pravidelných minimálně měsíčních intervalech a vzájemnou návazností získáte během několika hodin pro tělo i duši tak účinnou regeneraci a relaxaci, která nahrazuje lázeňskou péči. Rozdíl je však v tom, že jste schopni regenerovat bez stresu před odjezdem a stresu po návratu z lázní, kdy Vaše několikadenní nepřítomnost vyžaduje zajištění mnoha povinností před odjezdem a stresovou adaptací  po návratu z lázní. Zůstáváte stále v blízkosti rodinného a pracovního prostředí, bez narušení vašeho životního rytmu. Naopak získáváte pro svůj organismus uvolnění, vitalitu, zdraví, krásu, sebedůvěru a vyrovnanost a bude z vás vyzařovat fluidum, které okolí ocení úspěchem a láskou.

Služby lze čerpat dle výběru i jednotlivě. Péče je zaměřena na mozkovou činnost, krevní, lymfatický, energetický, svalový, výživový systém a v neposlední řadě i na finální kosmetickou péči.

 

Pro Vaše rodinné příslušníky, přátele, spolupracovníky či zaměstnance, které chcete mimořádně ocenit a záleží Vám na jejich zdraví, jsou v nabídce také dárkové šeky v nominální hodnotě jakou si určíte sami, od 500,- Kč.    

Ve studiu Vás čeká příjemné prostředí se zajištěným soukromím.

Pracovní doba je nepravidelná, je nutné si termíny ošetření objednat předem na telefonním čísle: 603 486 729.

 

 

Děkuji Vám za Váš čas, který jste mi věnovali, za Vaši přízeň a návštěvu.

 

Použitá literatura:

Přírodní produkty Tiens (Olomouc 2009); Návrat ke zdraví (MUDr. F.R.Bikbajeva); Reiki (Tanmaya Honervogt); Schola vitae (Albert Ignatenko); Akupunktura  (V.G.Vogralik a M.V. Vogralik); Orientální diagnostika (Michno Kushi); Wikipedia; Ruce světla (Barbara Ann Brennan); ABC zdravé výživy; Skryto v páteři ( Doc. MUDr. Eva Rychlíková CSc.); Záhada nemoci a uzdravení (Ctibor Bezděk); Křížovka života (Josef Jonáš);  Co nám tělo říká ( Miroslav Hrabica); ABC Zelených potravin (Mgr.Rostislav Vintr); Avenna; Léčivá moc vitamínů, bylin a minerálních látek (Readerś Digest Výběr); Masáž (L.Lidellová,S. Thomasová, C.Beresford Cookeová, A.Porter); Aromaterapie, masáž, jóga (McGilveryová, Rezedová, Mehta); Zdravé střevo ( Dr.N.W.Walker); Mízní otok – lymfedém, komplexní terapie  (MUDr. Bechyně, CSc., Mgr. Bechyňová); Sportovní masáž a automasáž (MUDr. Veselý, MUDr. Urbánek);