Čínská medicína – nabídka služeb

 

Tchaj-ti tchu (taijitu), tradiční symbol reprezentující síly Jin a Jang. Tečky opačné barvy symbolizují, že v každé ze sil se nachází také opačná síla a že charakter dané síly závisí na pozorovateli.

 

Veškeré služby níže uvedené, které podpoří vaše zdraví a následně i vaši krásu, si můžete telefonicky objednat na kontaktním čísle: mob. 603 486 729.

1. nabídka služby - Elektroakupunktura

 -  prováděná přístrojem ACULIFE Tiens. Zařízení pro stimulaci akupunkturních bodů, pro jejich „vyhledání + uvolnění“. Přístroj pracuje na principu působení elektromagnetických vln na lidský organismus. Tiens Aculife je zařízení integrující tradiční metody čínské akupunktury s pětitisíciletou tradicí a moderní lékařské technologie pro posílení imunity. Stimulací akupunkturních bodů na rukou a v uších velmi dlouhou magnetickou vlnou dokáže zlepšit mikrocirkulaci v lidském organismu, urychlit metabolismus a posílit imunitu, čímž předchází vzniku řady moderních nemocí. Výrobek také poskytuje mírnou teplou masáž, která snižuje únavu a podporuje krevní oběh.

 • Prověřeno tradiční čínskou medicínou
 • Stimuluje akupunkturní body na ruce pomocí elektromagnetické vlny
 • Čistí meridián mezi akupunkturními body
 • Zlepšuje krevní oběh a podporuje metabolismus
 • Zlepšuje imunitu
 • Vyživuje a posiluje organismus
 • Dvojí funkce: Vyhledává + Uvolňuje
 • Snadné ovládání nevyžadující profesionální znalosti
 • Kdykoliv! Kdekoliv! - Lehké a nenápadné
 • Bez vedlejších účinků, neinvazivní a neznečišťující

Funkce přístroje:

 1. Vyhledání akupunkturních bodů: Tato příručka vám pomůže snadno nalézt akupunkturní bod(y).
 2. Podpora krevního oběhu: Magnetické vlny stimulující akupunkturní body podporují krevní oběh a dosahují stejných výsledků jako tradiční akupunktura.
 3. Magnetický účinek: Magnetické vlny magnetizují tělesné tekutiny a zvyšují odolnost organismu vůči nemocem.
 4. Zdravotní péče: Posílená imunita účinně brání vzniku nemocí.
 5. Metoda dvojího uvolnění: Mějte své zdraví zcela pod kontrolou. „Akupunkturní body na dlaních" a „akupunkturní body na uších" mohou být stimulovány společně.

Podle dávných lékařských záznamů čínského císařství zkušenosti mnoha generací lékařů potvrdily, že šest z dvanácti meridiánů v lidském těle je spojeno s uchem a dlaní.

Bylo prokázáno, že při stimulaci meridiánů na uchu a dlani je možné zjistit zdravotní stav na základě sledování výkyvu elektromagnetické vlny, k němuž dojde při odhalení nemoci. Jakmile Aculife zaznamená takové výkyvy, ucítíte mravenčení. Aculife také dokáže tyto výkyvy napravit, čímž dochází k uzdravování organismu.

Používat zařízení je přísně zakázáno:

 • Osobám s kardiostimulátorem
 • Těhotným ženám
 • Dětem do tří let (3)
 • Pacientům se zhoubnými nádory
 • Pacientům s tendencí ke vzniku hemoragie
 • Pacientům s tuberkulózou
 • Chronickým alkoholikům
 • Pacientům s tuberkulózou
 • Chronickým alkoholikům

2. nabídka služby - S C E K  -  Stimulátor cirkulace  energie  a  krve

Máte-li problémy s celulitidou, cítíte se unaveni, jste často nemocní, trpíte na akne, máte metabolické problémy, či bolesti hlavy, vyzkoušejte unikátní přístroj  S C E K !!!!!!!!

Stimulátor cirkulace energie a krve

Stimulátor cirkulace energie a krve (SCEK)
(BLOOD CIRKULATIVE MASSAGER)

SCEK je určen pro regeneraci organizmu a prevenci různých onemocnění, je nenahraditelný v kosmetických a regeneračních oborech.

SCEK značky Tianshi byl vyvinut s použitím špičkových technologií a integrace nejnovějších poznatků celé řady vědních oborů, z nimž patří, např.:

 • důkladná znalost zvláštností životních funkcí organizmu
 • učení TSIN-LO
 • poznatky magnetomechaniky
 • poznatky bioholografie, které jsou obsaženy v tradiční čínské medicíně a které se staly nedílnou součástí moderní vědy.

SCEK pomocí vysokofrekvenční spirální vibrace jdoucí po směru hodinových ručiček masíruje důležité biologické body a reflexní zóny lidského těla, čímž stimuluje proudění energie a krevní oběh. Zároveň zvyšuje přísun kyslíku do organizmu a napomáhá posílení obranyschopnosti buněk, zlepšení krevního oběhu a normalizaci látkové výměny, a tedy i upevnění imunitního systému.

SCEK umožňuje synchronizaci, "regulaci" činnosti všech orgánů a systémů těla, zvyšuje průchodnost kanálů TSINLO, čímž se zajistí plnohodnotná cirkulace energie a krve. V důsledku toho se organizmus velmi rychle zbaví různých neduhů. Jednoduše řečeno: SCEK je váš domácí lékař.

SCEK aktivizuje buňky, zvyšuje životní tonus organizmu, čistí krev, snižuje její vazkost. Stimulátor SCEK vám pomůže, abyste se zbavili starých nemocí a ochránili se před novými.

3. nabídka služby - Přístroj pro normalizaci arteriálního tlaku

Pokud vás trápí vysoký krevní tlak, nebo potřebujete podpořit mozkový výkon, vyzkoušejte perfektní účinek tohoto osobního přístroje!

Různými způsoby použití vaše tělo zbaví i bolesti a stimuluje vaši energii. Více informací získáte na kontaktním místě.                                                                                                                                                                         

Osobní masážní přístroj pro normalizaci arteriálního tlaku
(APPARATUS OF BLOOD PRESSURE REDUCTION)

Tento přístroj je léčícím terapeutickým aparátem na snižování tlaku založeným na technických výzkumech v oblasti biomedicíny. Vyvinul jej laureát osmi mezinárodních zlatých medailí za vědecko-technický vynález a design pan Gao Tsia Tung.

Tento přístroj na rozdíl od ostatních přístrojů na snížení tlaku vyniká následujícími vlastnostmi:

 • Malé rozměry přístroje. Průměr nepřesahuje 10 cm, je možné přístroj držet v jedné ruce. Lidé nejrůznějšího věku jej mohou používat samostatně, bez pomoci další osoby.
 • Nízká váha přístroje. Přístroj je možné nosit stále s sebou. Při použití nevznikají žádné komplikace ani potíže. Použití je velmi snadné a jednoduché.
 • Jeho zvláštností je pět NE:
  • není magnetický
  • nepotřebuje další zdroj energie
  • není nutné propojení vnějším vodičem
  • není nutné speciálně přikládat přístroj k akupunkturním bodům, protože přístroj sám při kontaktu s tělem začne působit právě na ty zóny, kde se nacházejí tyto body
  • není nutná pomoc jiné osoby. Pokud dodržíte postup podle obrázků, dosáhnete očekávaného výsledku léčení. Bez pomoci jiné osoby, časově neomezeně budete moci používat přístroj právě v tu dobu, která vám vyhovuje, na místě, které vám vyhovuje, a budete okamžitě moci dosáhnout kýženého výsledku.
 • Snížení tlaku za 3 minuty. Pacienti, kteří trpí hypertenzí I. stupně, dosáhnou snížení tlaku po 3-5 minutovém použití přístroje. Je možné současně užívat léky na snížení tlaku, neměly by se vyskytnout žádné vedlejší účinky.
 • Přístroj má dvojí regulační účinek: při zvýšeném tlaku působí jako přístroj na snížení tlaku a při nízkém tlak normalizuje.
 • Rychlé zlepšení symptomů seborey, plešatění a místních lysin. Používání přístroje umožňuje dlouhodobě kontrolovat plešatění v důsledku seborey a vznik místních lysin. Lidem středního a mladšího věku mohou po používání přístroje znovu začít růst vlasy. Lidé, kteří brzy zešedivěli (v mládí nebo ve středním věku), pozorují po používání přístroje, že jim vlasy začínají tmavnout. Více než tisíc klinických pacientů, kteří si stěžovali na hypertonii, vypadávání vlasů v důsledku seborey, na migrény a jiná onemocnění, používalo každodenně přístroj a dodržovalo přesně pokyny uvedené v návodu. Účinek byl viditelný. Přístroj má i profylaktické účinky proti vzniku seborey a proti vypadávání vlasů, stimuluje rovněž krevní oběh v pokožce hlavy, zlepšuje vyživování vlasových kořínků a zlepšuje růst vlasů. Upozornění: pacienti, kteří již nemají vlasové kořínky, nemohou obnovit růst vlasů ani obnovit vlasové kořínky.
 • Produkce, která s sebou přináší zdraví a radost ze života. Tento přístroj mohou používat také studenti, aby zvýšili cirkulaci krve v mozkové kůře. Přístroj také snižuje kladné náboje v oblasti hlavy, posiluje mozek, zlepšuje paměť, zvyšuje imunitu atd. Pokud budou přístroj používat lidé středního věku a mládež, budou moci předejít hypertonii, kardiovaskulárním a jiným onemocněním.

4. nabídka služby - Akupresura                                           

kliknutím na masáže a  kosmetiku se dozvíte potřebné informace

5. nabídka služby - Nabídka přírodních produktů značky TIENS

Nabízené produkty se týkají níže uvedených odvětví.

DETOXIKACE – očista organismu

VÝŽIVA – skupina bioaktivních doplňků

REGENERACE – stabilizace organismu

DÁVKOVÁNÍ VE VETERINĚ  - naše zdravá zvířata

Za zmínku stojí UNIKÁTNÍ  PŘÍRODNÍ  ANTIBIOTIKUM  - Cordiceps

                                                                                                      (Kordyceps)  

 

 

6. nabídka služby - masáže a Čínská medicína

kliknutím na masáže a kosmetiku se dozvíte potřebné informace

7. nabídka služby - BIORYTMY-STRAVA-ORGÁNOVÉ HODINY

Pokud si nevíte se svým zdravím, nadváhou či psychickou nevyvážeností rady, pokuste se upravit svou životosprávu na základě úpravy životního stylu v ohledu na biorytmy organismu, stravy a orgánových hodin.

Potřebné údaje k vypracování tohoto programu jsou:  datum narození, krevní skupina včetně RH faktoru a základní údaje současného zdravotního stavu.